akcje charytatywne dla chorych dzieci

akcje charytatywne dla chorych dzieci

Bożego Narodzenia to czas dawania i otrzymywania, śmiechu i zabawy dla wielu ludzi. Ale może to być także czas stresu i rozczarowania dla rodziny, która znalazła się w potrzebie, zwłaszcza gdy dzieci są zaangażowane.

Trudnym sezonie

Podczas gdy większość z nas będzie cieszyć się świątecznym wypełnioną stron, dekoracje, prezenty, a czas z rodziną i przyjaciółmi – inni walczą, aby związać koniec z końcem i finansowo sprostać dniach poprzedzających 25 grudnia ze strachu i niepokoju. Rodziny mogą znaleźć się w trudnej sytuacji dla wielu powodów, a gdy dziecko prosi o dar, że rodzic nie może dostarczyć ból jest głębszy. Na szczęście istnieje wiele organizacji charytatywnych i programy dostępne, aby pomóc tym, którzy nie mają innych możliwości.

Gdzie się zwrócić

Pomimo ponurej gospodarki, Ameryka jest nadal narodem dawców i są na tyle hojny, aby utrzymać ludzi charytatywne zaopatrzona we wszystko, że rodzina będzie musiał dokonać Wesołych Świąt dla dorosłych i dzieci. Sprawdź, co następuje:

Salvation Army – ten stuletni charytatywna organizacja może zapewnić pomoc w żywności, zabawek i odzieży kuponów i innych środków pomocy (skontaktuj się z lokalnym oddziałem)

akcje charytatywne dla chorych dzieci

Zabawki dla Tots – ten program, sponsorowany przez US Marine Corp, daje nowe zabawki dla dzieci (Request zabawek na ich stronie internetowej)

Goodfellows – wiele społeczności lokalne mają te organizacje, które istnieją, aby zapewnić zabawki, żywność i innej pomocy potrzebującym rodzinom (wyślij list do lokalnego działu)

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej – wielu zapewni pomoc z ogrzewaniem i rachunki za prąd w czasie wakacji (zapytać o swojej użyteczności)

Charytatywne katolickie – zapewniają one kosze żywności, zabawek i pomocy w nagłych wypadkach w czasie wakacji (zapytać Kapituły)

Kościoły lokalne mają – wiele programów przeznaczonych specjalnie dla potrzebujących rodzin i może dostarczyć żywność, odzież i zabawki w okresie Bożego Narodzenia (poprosić personel)

Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *