pomoc spoleczna dla bezrobotnych

pomoc spoleczna dla bezrobotnych jak ona ma swój własny sport) … a czasem to wszystko na jego z powrotem, gdy jego żona ma wziąć na swoją kolej w nocy (co jej praca wymaga co drugi tydzień). Moje życie jest tak szalone, bo harmonogramów cudzych … Myślę, że walka z tym, jak nasza firma ma do czynienia z nas i ponad trzykrotnie stref w przeważającej części.

Mam jednak usiadł na moim sprawiedliwy udział komisji w Izbie lub dobroczynności tu i tam … i to jak mój przykład wcześniejszego kościoła lub PTA. To jest zawsze taki sam … są te, które robią i tych, którzy nie chcesz. Jak mój tata mawiał … ołów, wykonaj albo zejdź mi z drogi (był taki dyplomata !!).

Nasza działalność polega na pomaganiu innym osiągnąć sukces. Ponieważ mamy ogromną wiedzę na temat tego, co dzieje się w życiu innych ludzi (przede wszystkim ze względu na gospodarkę) musimy mieć współczucie wobec czasu, a czasem nawet ludzi frustracji. Z dziećmi, czasami konieczności pracy na dwóch etatach lub pracę i pół … wtedy współmałżonek dni pracy … a następnie pomagając w odrabianiu lekcji lub nauki podlegających problemy, musimy obejść wszelkiego rodzaju

zagadnień.

Co kochamy powiedzieć ludzie to … będę biegać z tobą, będę chodzić z tobą … ale usiąść i będę działać tuż obok ciebie. Wystarczy zobowiązać się do czasu i czasów, uczyć się, kiedy można (każdy może wstać godzinę wcześniej i wybić 30 minut do samodzielnej nauki DVD lub coś podobnego). Pokażcie mi tylko wysiłek i będę skakać na tym płonącym mostem do iz wami.

Weź moją żonę i I. Oboje mają intensywny tryb życia … iz powrotem w świecie posiadanie małej firmy i jest zaangażowany w Izbie i / lub jakąś działalność charytatywną, aby pomóc naszej społeczności … czas na nas dostał szczuplejsze i szczuplejsze , W godzinach porannych, a następnie pocałunek na dobranoc.
Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *