pomoc spoleczna jako administracja swiadczaca

pomoc spoleczna jako administracja swiadczaca

Kradzież jest częstym złe zachowanie dzieci z ADHD. Jedną z cech ADHD impulsywność działającego bez myślenia. Kiedy dziecko z ADHD widzi coś lubi, często wbije go, stawia go w ustach, albo odchodzi z nim.

Później, kiedy znajduje się w spokojnej chwili, weźmie go na dobre spojrzenie na to, co dostał. Jeśli to nie jest tak interesująca, gdyż myślał, może on po prostu wyrzucić.

Kiedy dziecko jest przyłapany na kradzieży, on leży pod wpływem impulsu, aby uniknąć utraty jego skradziony łup i uniknąć dyscypliny. (Dlatego kradzież i leżące zazwyczaj idą w parze).

Sekretem jest, aby zachowanie wyraźnie i spokój. Adres elementy racjonalne i można przez to przejść.

Dziecko będzie kradzieży z następujących powodów:

* Lubi błyszczące glittery lub przedmiotów, więc on bierze je pod wpływem impulsu. Zdarza się to często u dzieci z ADHD.

* On chce coś do zjedzenia tak kradnie jedzenie, żucia lub słodycze. Dzieci z ADHD często ukraść gumę ze sklepów. Te dzieciaki żują także na ich koszulkach kołnierzy i rękawów.

* Chce kupić do żucia i słodycze tak kradnie pieniądze na ich zakup (częste u starszych dzieci z ADHD).

* Chce dostać przykładem zemsty-for, jeśli kolega dostał go w kłopoty, mógłby ukraść książkę z jej tornister.

* Czuje się pozbawiony, w istotny sposób lub emocjonalnie opuszczone dzieci kraść, nieświadomie, aby wypełnić puste uczucie w sercu.

* Chce uciec z depresją pompowanej z sneakiness i emocji od kradzieży, może on uciec depresji. Czuje tymczasowy podniecenia, kiedy jest ścigany.

Niektórzy rodzice po prostu grozić, mówiąc: „Jeśli kradzież w świecie rzeczywistym, to pójdziesz do więzienia.” Dziecko myśli: „Nic nie dzieje się ze mną, kiedy kradzież w domu iw szkole, więc równie dobrze mogę ukraść ponownie i zaryzykować.”

Dziecko może leżeć z następujących powodów:

Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *