pomoc spoleczna unia europejska

pomoc spoleczna unia europejska

Miniony sezon wakacyjny Kanadyjczycy spędził ponad 45 mld $ z rodzicami wypłaty prawie 1,8 mld $ na prezenty, które ich dzieci samotnie. Jednak najlepsze prezenty możemy dać naszym dzieciom nie można kupić w sklepie. I choć są one w zasięgu ręki wszystkich rodziców, aby dać, nie wszystkie dzieci otrzymują je.

Co to są te prezenty?

Nic więcej niż sześć prostego życia przeżywa każde dziecko powinno posiadać:

Dar zdrowych nawyków. Dzieci muszą poznać i doświadczyć regularnych ćwiczeń, odpowiedniego snu i właściwego odżywiania. Pomoc zaszczepić te nawyki od najmłodszych lat, lub dowolny wiek dla tej sprawy. Zachęć dzieci, aby poćwiczyć. Przeglądaj i korzystać z sąsiedztwa rekreacyjnym. Ponownie odkryć walking. Naucz znaczenie zdrowego odżywiania.

pomoc spoleczna unia europejska

Dar bezwarunkowej miłości. Pokaż swoje dzieci, jak bardzo ich kocham, ze swoimi słowami i czynami. Niech wiedzą, że zawsze będziesz tam dla nich. Naucz swoje dzieci, aby oddzielić ich działań z ich poczucia tożsamości. Wyjaśnić, że choć może czasem być rozczarowany, a nawet wściekły na ich działania, to zawsze będzie ich kochać.

Dar współczucia. Jako rodzina może dobrowolnie swój czas i talent, aby pomóc ludziom w potrzebie. Niektóre rodziny zgadzają się na oddanie 10% zasiłku dla każdego dziecka na cele charytatywne jego / jej wyboru. Rozważmy sponsorowanie dziecka lub przyjęcia porzucone zwierzę z lokalnego SPCA lub Humane Society. Nauczyć ich wartość akcji angażuje i bezinteresownie daje o sobie tak, że inni mogą zyskać.

Dar potencjału. Pomóc dzieciom odkryć własne unikalne talenty, a także zidentyfikowanie nowych. Wypróbuj różne działania i odkrywania obszarów zainteresowania. Rozwijaj swój potencjał poprzez hobby, wizyty w bibliotece, czy rozmowy z ludźmi z różnych dziedzin. Przewodnik łagodnie podając swoje zaufanie, wsparcie i gratulacje po drodze.
Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *