pomoc spoleczna z zakwaterowaniem a vat

pomoc spoleczna z zakwaterowaniem a vat

* Nie może przyznać, że popełnił błąd (najczęściej) -dla przykładu, złamał wazon.

* On boi się kary, on pamięta ból, gdy był karany wcześniej.

* On chce imponować z jego tła lub umiejętności, na przykład: „Mój tata ma 13 samochodów.”

* On nie chce aby inni wiedzieli o jego żenujący przykład minionym-for, on mieszka w ubogiej części miasta.

* On nie zna różnicę między prawdą a kłamstwem-bo leży tak często. Zapomina jego kłamstwa, więc trzyma innym bardzo zmieszany.

Wrzask, groźby i krzyki nie zmieniają kradzież zachowanie dziecka.

Użyj następujących technik poradnictwa dla kłamstwa i kradzieży:

Upewnij się, że Twoje dziecko ma trzy posiłki i dwie przekąski dziennie. Przechowywać miskę owoców dostępnych na podjadanie. Przechowywać awaryjnego gumę bez cukru przydatne w przypadku, gdy dziecko wydaje się zdesperowany, by żuć coś. Pozwoli to zaoszczędzić wiele obroże i rękawy koszuli.

Złapać dziecko za każdym razem, kradnie i musi uzyskać logiczne konsekwencje za każdym razem. Wyśledzić pochodzenie cokolwiek mówi, że znaleziony lub dano mu. Domagaj się widząc potwierdzenie pozycji Mówi kupił. W przeciwnym razie oddania pozycję na cele charytatywne lub odesłać go do szkoły Lost and Found.

Dać mu różnicę między „potrzeby” i „niedostatku”. Kiedy jego wzrok na czymś złapać i chce dotrzeć do niego, musi nauczyć się zadawać sobie pytanie: „Czy chcesz, czy to potrzebne?” Jeśli on chce tylko pióra jego rówieśnik trzyma, nauczyć go zapytać jego rówieśnik, „Mogę trzymać / podziwiam pióra na kilka chwil?”

Aby nauczyć się tej umiejętności, zebrać kilka nowości elementy (takie jak te mogą ukraść). Nadzoruje go, gdy praktykuje mówiąc: „Mogę trzymać / podziwiać [bibelot] na kilka chwil?” Podaj mu element i niech spojrzeć na to przez kilka chwil. Dziękuję mu, gdy on wróci to do ciebie.
Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *