akcje charytatywne bozonarodzeniowe

akcje charytatywne bozonarodzeniowe Ponieważ dane można ustalić, warto zwrócić szczególną uwagę na opisy można znaleźć i czynią tak blisko jak to możliwe mecz. Należy jednak pamiętać, nawet jeśli rzadko, jeśli warunek lub zawartość jest znikoma, to może mieć niewielką wartość pieniężną.

Pierwsze wydanie, jeśli chodzi o współczesne dzieła szczególnie są ważne. Po raz pierwszy książka została opublikowana przy użyciu tego samego ustawienia typu (czy to rodzaj metalu, prototyp lub kopiowaniem camera-ready), to wydanie. Może to być wydanie kopii lub 10000 100000 lub więcej. Jeśli książka jest popularna, może to być przedrukowane w kółko, z minimalnymi zmianami, dopóki popyt jest zadowolony. Jest to „drukowanie”. Jest to pierwsza edycja i pierwszy zestaw książek do „schodzą prasę”, które są najbardziej poszukiwane. Informacje o wersjach i wydaniach jest zwykle umieszczone na stronie tytułowej książki lub na plecach (verso) strony tytułowej. Bez tej informacji, edycję i drukowanie jest trudne do określenia i zazwyczaj wymaga badań. Zbieranie prawdziwych „pierwszych wydań” współczesnych dzieł wzrosła i podniósł wartość tytułów, które nie są szczególnie stara się zasadniczo. Pisarza, jak Stephen King, Kurta Vonneguta, a JK Rowling znaleźć swoje pierwsze edycje rosną na wartości.

W niektórych przypadkach, nawet klub książki wydań tytułów może być kolekcjonowania i zainteresowania. Dla niektórych autorów oraz niektórych edycjach, kluby książki są lepsze niż książka oryginałów. Na przykład fani Danniel stalowe lubią zbierać twardych okładkach swoich książek, ale te wczesne były dostępne tylko w miękkiej oprawie. Jeśli te występują, są one zazwyczaj w dość złym stanie. Z tego powodu kluby książki, która normalnie przejść przez od $ 2 do $ 5, może dowodzić ceny od $ 8 do $ 15 a nawet nieco wyższa, jeśli podpisane.
Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *