akcje charytatywne dla dzieci z afryki

akcje charytatywne dla dzieci z afryki Pod koniec tego doświadczenia naukowego mu tokena. Naucz go, że potrzebuje czegoś, jeśli nie może się obejść bez niego, na przykład, powietrza, wody, jedzenia i odpoczynku. Jeśli czegoś potrzebuje, jest uzasadnione, aby poprosić o to prawidłowo. Na przykład, „Mamo, to 18:00 Czy obiad gotowy? Jeśli nie, to mogę mieć ciastko, bo mój żołądek warczy?”

szkoła jazdy gdynia

Naucz swoje dzieci, aby osiedlić argumenty jasne i asertywnej komunikacji, a nie zemsty.

Daj dziecku swoje sposoby, aby zarobić dodatek z dobrym zachowaniem i dobrej jakości, aby mógł mieć pieniądze na wydatki. (Polecam przy użyciu systemu symbolicznego.) Niech spędzić go jak mu się podoba, nawet na słodycze. Zdobył ją.

akcje charytatywne dla dzieci z afryki

Daj mu logiczne konsekwencje dla każdego przypadku kradzieży. Jednym z najbardziej istotnych konsekwencji płaci zwrotu trzykrotnej wartości skradzionych przedmiotów. Jeśli Twoje dziecko ma zapłacić trzykrotną wartość $ 10 pozycji i zwrócić przedmiot, będzie on dowiedzieć się, że warto poczekać, aby kupić go z diety.

Trenuj swoje wartości dziecka i przytrzymaj go do odpowiedzialności za swoje działania z logicznych konsekwencji. Jeśli używasz tych metod konsekwentnie każdym razem, gdy podejrzenia kradzieży, twoje dziecko będzie prawdopodobnie zdecydować, że kradzież jest więcej kłopotów niż to warte.

akcje charytatywne dla dzieci z afryki

Problem ten można rozwiązać

Konsekwencja jest kluczem do ewentualnego wyleczenia dzieci leżące i dzieci kradzież ..

Można poprawić Child Zachowanie

Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *